Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 26 × 22 cm |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | RC-10100 |
| Brand Name | YunlinLi |
| Model | RC-10100 |
| Tonnage | 10T |
| Stroke | 100mm |
| Body height | 145mm |
Instock
There are no reviews yet.