Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2024 |
| Certification | GZTJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | cherry seed oil |
| Quantity | 1 piece |
| Model Number | lip glow oil |
| Benefit | Moisturizer, Hydrating, Nutritious |
| NET WT | 6ml |
| Brand Name | ibcccndc |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Gloss |
Instock
There are no reviews yet.