Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.283 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 5 cm |
| Is Smart Device | YES |
| is_customized | Yes |
| Model Number | M469A |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product Name | Multifunctional Network Line Finder |
| Interface terminal | RJ11/RJ45 |
| Material | ABS |
| Battery used | 6F22 9V battery |
| Weight | transmitter 62g receiver 77g |
| Function1 | Telephone line search |
| Function2 | Network line searching |
| Function3 | Network cable proofreading |
| Function4 | Power cable line searching |
| Function5 | Open circuit and short circuit test |
| Function6 | DC level test |
| Function7 | Low voltage prompt |
| Function8 | Lighting lamp |
| Function9 | Volume adjustable |
Instock
There are no reviews yet.