Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.149 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Solar LED Light |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 6V |
| Power Source | DC |
| Material | PP/Plastic |
| Lighting Area | 3-5 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | DBF |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.