Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | VitaminC |
| Model Number | VitaminC Snail Serum |
| Feature | Anti-Aging |
| Formulation | Lotion |
| Brand Name | RtopR |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Item Type | face serum |
| Brand | RtopR |
| Net Wt | 0.71fl oz/20ml |
| Sutiable for skin | All skin |
| Effect1 | Anti-Aging |
| Effect2 | Whitening |
| Ingredient1 | hyaluronate |
| Ingredient2 | ascorbic acid |
| Storage period | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.