Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural Plant |
| Model Number | Hyalu B5 Serum |
| Feature | MOISTURIZING |
| Formulation | Liquid |
| Brand Name | Hoygi |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | Hoygi |
| Item Type | face serum |
| Date of Manufacture | New |
| Capacity | 30ml |
| Shelf life | 3 Years |
| Feature 1 | Hyalu B5 Serum |
| Feature 2 | Hyaluronic Acid Serum |
| Feature 3 | B5 Serum for Face |
| Feature 4 | Pore Shrinking Serum |
| Feature 5 | Collagen Serum |
| Feature 6 | Anti Aging |
| Feature 7 | Korean Skin Care Products |
| Feature 8 | Remove Dark Spot |
Instock
There are no reviews yet.