Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.364 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Ascorbic acid (vitamin C), nicotinamide |
| Model Number | Facial Cleanser |
| NET WT | 100ml |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Cleanser |
| Brand Name | Hoygi |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Cleanser |
| Shelf Life | 3Year |
| Feature 1 | Foaming Cleanser |
| Feature 2 | Shrink Pores |
| Feature 3 | Moisturizing Cleanser |
| Feature 4 | Brightening Skincare |
| Feature 5 | Built-In Silicone Brush |
| Feature 6 | For Cleansing & Glowing Skin |
Instock
There are no reviews yet.