Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Nozzle Diameter | 2.5mm |
| Power Type | PNEUMATIC |
| Model Number | 22062406132633750 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Feed Type | Gravity |
| Cup Volume | 600ml |
| Brand Name | Magnitt |
| Type | HVLP |
| Application | Washing Gun |
| 22062406132633750 | 766782 |
| Item No | 22062406132633750 |
Instock
There are no reviews yet.