Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 22 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Nozzle Diameter | 1.3mm |
| Power Type | PNEUMATIC |
| Model Number | 8800 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Feed Type | Gravity |
| Cup Volume | 600cc |
| Brand Name | NTOOLS |
| Application | Paint Spray Gun |
| type | hvlp or rp can choose |
Instock
There are no reviews yet.