Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 27 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 3.40 GHz/3.80 GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 256GB |
| Model Number | RJ35 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel N100/Core I3 N305 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | HUNSN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Memory | 1 x SO DIMM DDR4 3200 MT/s, up to 32GB |
| Storage | 1 x M.2 2280 NVME x4 SSD, 1 x mSATA / 1 x 2.5 Inch SATA SSD/HDD, 2 choose 1 |
| I/O Interface | Power ON/OFF, CLR CMOS, 6 x USB2.0, HDMI2.0, Auto Power Key, 4 x LAN, USB3.2 Gen2, USB2.0, HDMI2.0, DP1.4, DC_IN |
| Packing List | Power supply, power cord, warranty card |
| Expansion | Support to expand 4 x M.2 2280 NVME x1 |
| Chassis | Aluminum |
| Specific Uses For Product | Personal, Business, Gaming, Education, Industry, Office, Multimedia |
| AES-NI Supported | Yes |
| Network Card | Intel 2.5GbE I226-V |
| System Compatibility | 5.10.x and above core-based freebsd router systems, linux distros, or win.os supported. UEFI support only |
| Function1 | Supports hardware auto power on enabled default |
| Function2 | network wake-up |
| Function3 | system power management |
| Function4 | temperature management |
Instock
There are no reviews yet.