Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Inflatable zorb ball |
| Design | Large Outdoor Inflatable Recreation |
| Material | PVC |
| Brand Name | CHIMEI TOY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Size | 3m |
| Production time | 3-5 working days |
Instock
There are no reviews yet.