Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | AB55154 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.15ml |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | uv Nail polish |
| Feature 2 | born pretty uv gel nail polish |
| Feature 3 | born pretty gel polish |
| Feature 4 | nail varnish gel |
| Feature 5 | gel varnish uv |
| Feature 6 | gel varnish color |
| Feature 7 | nail gel varnish |
| Feature 8 | semi-permanent varnish |
| Feature 9 | semi-permanent varnish uv |
| Feature 10 | varnish for hybrids |
| Feature 11 | gel varnish color |
| Feature 12 | Hybrid nail varnish |
| Feature 15 | top gel nail polish |
Instock
There are no reviews yet.