Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.351 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 5 cm |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports |
| Warning | Do not use it against the eyes |
| Certification | 3C |
| Model Number | HUIQIBAO TOYS |
| Brand Name | HUIQIBAO TOYS |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Packing | With original box |
| Charging time | 110 minutes |
| Water Gun Size | 28.5*4*14.5CM |
| Backpack Size | 22.5*30CM |
| Battery details | Lithium battery (3.7V 14500/500mAh) |
| Firing range | about 6-8 meters |
| A style accessories | Strap X2, hook X4, single outlet connection X1, outlet pipe X1 |
| B style accessories | Strap X2, hook X4, double outlet connection X1, outlet pipe X2 |
Instock
There are no reviews yet.