Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 33 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | 3C |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 310 |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Flight Time | 20 |
| Control Channels | 12 Channels & Up |
| Remote Distance | 40m |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | MINISO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
| brand | Huina model |
| Place of Origin | Chinese Mainland |
| Remote control method | Handle |
| Applicable age (new version) | 3 years old and above |
| Toy type | Electric toys |
| Applicable gender | Unisex |
| 3C certificate number | two thousand and twenty trillion and twelve billion two hundred and two million three hundred and two thousand four hundred and ninety-seven |
Instock
There are no reviews yet.