Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.692 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 42 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1200w |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Non-Stick Coating |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Brand Name | olevo |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 12.4"D x 16.73"W x 6.81"H |
Instock
There are no reviews yet.