Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 10 cm |
| is_customized | None |
| Model Number | LH-129/131 |
| Brand Name | TERRIFIC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Response Spectrum (LH-131) | 760-1100nm |
| Response Spectrum (LH-129) | 800-1000nm |
| Measuring Range | 1uW/cm2-3000W/m2 |
| Resolution | 1uW/cm2 |
| Sampling Frequency | 10 times/sec. |
| Measurement Error | +-4% |
| Probe Size | Medium 40mm |
Instock
There are no reviews yet.