Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Blade Material | tungsten steel |
| Model Number | 901 |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Cutting Length | 20cm |
Instock
There are no reviews yet.