Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.361 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Specification | 25.5×20.35cmx5cm |
| Model Number | A64 |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Use | Sundries |
| Technics | Glossy |
| Style | American Style |
| Material | Wood |
| Product | Key Chain Holder Box |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Storage Boxes & Bins |
Instock
There are no reviews yet.