Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.804 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Sandwich Maker |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| Bread Presser | Panini Press |
| Home Toaster | Egg Omelette Pan |
Instock
There are no reviews yet.