Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 28 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EL-3012 |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE, none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| Function 1 | Timing |
| Function 2 | 3 minutes quick grille |
| Power | 750W |
| Material | Food grade ceramic coating |
Instock
There are no reviews yet.