Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 80W |
| Capacity | 2-3 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.