Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.91 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 7.4V |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Large Inflatable Remote Control Dinosaur | RC Electric Walking T-Rex Toy |
| Remote Control Inflatable Dinosaur Toy | Kids Realistic Electric Toy Dinosaur |
| Realistic Electric T-Rex Dinosaur Toy | Remote Control Inflatable Big Dinosaur |
| RC Jurassic Giant Dinosaur Toy | Electric Remote Control Toy Inflatable Dinosaur |
Instock
There are no reviews yet.