Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Design | Shark |
Instock
There are no reviews yet.