Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 127 × 98 × 112 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Hotel, Commercial, Restaurant |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Housing Material | stainless steel |
| Power (W) | 20.4 kw |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | OT-804 |
| Place of Origin | Guangdong |
| Cooker | Other |
| Reservation | NO |
| Time Setting | No |
| Waterproof | Yes |
| Function | Hotpot, Steam & Boil, Temperature Adjustment |
| Panel Type | Other |
| Operation | Other |
| Product name | Electric Range With 6-hot plate & Oven |
| Material | Stainless Steel |
| HP | 20.4 kw |
| Style | #900 |
| Dimension | 1200*900*970 mm |
| N.W/G.W. | 130 kgs/145 kgs |
| Model | OT-894 |
| Package dimension | 1270*980*1120 mm |
| Package method | Strong wooden box package |
Instock
There are no reviews yet.