Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Electronic | YES |
| Plug Type | EU Plug |
| Standard Voltage | 220V |
| Application | NECK |
| Brand Name | MERALL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| EMS | Neck Massager |
| Electric muscle stimulator | Electric Neck Massager |
| electric massager | Massage Patch |
| Neck and cervical massager | Stimulator Pain Relief |
| muscle massages | Massage Stimulator |
| neck massager | Portable neck massage |
| function7 | Electric Neck pads |
| function8 | Cervical Massager |
| function9 | Leg Body Massager |
| function10 | Mat Replacement |
| function11 | Wireless Protable |
| EMS Neck Stretcher | LCD Display |
| function13 | 8 Modes |
| Portable Massage | low frequency pulse |
| function14 | 19 gear massaage force |
| function15 | Pulse massage |
Instock
There are no reviews yet.