Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 39 cm |
| Capacity | >6L, 6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 1200W |
Instock
There are no reviews yet.