Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 6 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | Repair Glass |
| Item Volume | 3ml |
| Item Weight | 17g |
| Brand Name | homonth |
| Origin | Mainland China |
| Material | Fluid |
| Item Type | Window Cleaning |
| Keyword 1 | Auto Glass Nano Repair Fluid |
| Keyword 2 | Glass Repair Fluid |
| Keyword 3 | Nano Repair Fluid for Automotive Glass |
| Keyword 4 | Car Windshield Glass Repair Kit |
| Keyword 5 | Car Glass Crack Repair Liquid |
| Keyword 6 | Auto Window Repair Tool |
| Keyword 7 | High Quality Windshield Repair Kit |
| Keyword 8 | Automotive Windshield Cracks Broken Repair Special Adhesive |
Instock
There are no reviews yet.