Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Capacity | >6L, 6.3 Quarts |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | >1000W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless steel |
| Finish Type | Chrome |
| Product Dimensions | 12.2"D x 12.5"W x 13"H |
| Special Feature | Manual |
| Wattage | 1000 watts |
| Item Weight | 13 Pounds |
| Control Method | Touch |
Instock
There are no reviews yet.