Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 32 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| brand | Joyoung |
| model | Y50C-B132 |
| Pressure cooker function | Appointment for stewing and stewing |
| Applicable number of people | 4 people -8 people |
| Color classification | Champagne Pink Deep Chestnut Brown |
| Pressure cooker mouth specifications | 21cm (included) -25cm (included) |
| Liner material | aluminium alloy |
| liquid-crystal display | have |
| Pot diameter (value) | nothing |
| Additional features | Open the lid halfway and cook |
| control mode | Microcomputer-style |
| Whether it supports waterless stewing | no |
| power | 800W |
| capacity | 5L |
| Number of inner containers | Double gallbladder |
| Exhaust method | Automatic exhaust |
| defects liability period | 12 months |
| 3C certificate number | 2020010717293001 |
Instock
There are no reviews yet.