Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 15 cm |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Electric Potato Peeler | Electric Apple Peeler |
| Rotating Peelers | Orange peeler |
| Electric rotary peeler | Potato peelers electric |
| Fruit peeling machine | potato peeling tool |
| potato peeler | Apple Peeler |
| Persimmon peeling machine automatic | electric orange peeler |
Instock
There are no reviews yet.