Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 55 × 115 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Liuben |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Coconut peeling machine |
| Model | PZG-CP25 |
| Power | 0.8KW |
| Weight | 50kg |
| Capacity | 6-10 seconds/piece |
| Dimension | 300*420*885mm |
| Green coconut diameter | 100-240mm in diameter |
| Finished product size | 100-160mm in diameter (Adjustable) |
| Air consumption | 50L/min |
Instock
There are no reviews yet.