Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | HD-10 |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 10*3.4*3.4 |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Juicing, Ice Crushing, Milk Shake, Juice Blender |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | One Gear |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | 700ml |
| Brand Name | 3life |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.