Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | 2835 LED STRIP 240LED/M |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | Round 2-wire |
| Power Consumption (W/m) | 11.52W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 240 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | taslauk |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 240led/m |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
Instock
There are no reviews yet.