Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | M530 |
| Function | With Switch Control |
| Certification | CE |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 310W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Size | 27.5cm*25cm*44.5cm |
Instock
There are no reviews yet.