Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 21 × 26 cm |
| Function | Overheat Protection, With Butter Melting Container, With Switch Control |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1100w |
| Brand Name | ZARTSEN |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 1100w |
| rated frequency | 50-60HZ |
Instock
There are no reviews yet.