Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.463 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 28 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Pipe welding machine |
| Tube Diameter | 20mm/25mm/32mm |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.