Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.216 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | ABS |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | Lint Remover |
| Use | Cleaning |
| Usage Type | Charging Type |
| Production | Trimmer |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Power supply mode | USB interface/battery |
| Charging voltage | 5V |
| Feature10: | pellets machine furry ball trimmer |
| Feature13: | Lint eliminator |
| Feature12: | Remove lint pellet |
| Type B 1 | Clothes Shavers |
| Support | Dropshipping/wholesale |
| Feature B | Small Household Hexaphyll Cutter Head |
| Type C | Hair Ball Trimmer Anti Pilling |
| Charging Time: | 1-2 Hours |
| Service time | 3-4 hours |
| Type F | Small Household Clothes Depilation Machine |
| Feature8: | Lint remover for clothing |
| Function 1 | Hairball Removal Device |
| Function 2 | Household |
| Function 3 | Usb Rechargeable |
Instock
There are no reviews yet.