Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.277 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 8 cm |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | ABS |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Usage Type | Charging Type |
| Charging Time | 1-2 Hours |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated power: | 8W |
| Rated voltage: | 3.7V |
| Power supply mode: | Type-C interface |
Instock
There are no reviews yet.