Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | Electric peeler |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Electric peeler |
| Product material | ABS, 301 stainless steel |
| Product model | SP-3001WE |
| Product net weight | 443g |
| Product gross weight | 645g |
| Drive mode | battery drive |
Instock
There are no reviews yet.