Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Size | 16.5*6.5*3.6 |
| Charging Time | 2H |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | beutyone |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| RPM | 1700-2000rpm |
| Charge time | 2 hours |
| Work time | 120 minutes |
| Waterproof level | IPX6 waterproof |
| Charging type | USB charging |
| Speed | Two speed |
| Feature 1 | Suction and dust prevention |
| Feature 2 | LCD display |
| Feature 3 | 3 different quartz sand rollers heads |
| Feature 4 | Built-in fan design |
| Feature 5 | Fast charging |
| color | white, black |
| Electric Pedicure | Hard Skin Remover |
| Foot File | Foot Files for Hard Skin |
| foot skin care | dead skin |
| Foot Callus Remover | stubborn thick callus on the feet |
| Battery | 1200mAh Lithium Battery |
Instock
There are no reviews yet.