Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | No |
| Usage Time | 50Mins |
| Size | electric foot pedicure |
| Charging Time | 1h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | AFDEAL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Item Name | Electric Pedicure Tools |
| Feature 1 | Foot Care File Leg Heels Remove Dead Skin Callus Remover |
| Feature 2 | Feet Clean Care Machine & Replacement Sandpaper |
| Feature 3 | Electric Foot File Cuticle Callus Remover Machine |
| Rated Current | 1.5A |
| Rotation Speed | 1200 RPM |
| Rated Voltage | DC 12V |
| Support | Drop Shipping / Fast Shipping / Wholesale |
| Capacity power | 2100mAH |
Instock
There are no reviews yet.