Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 20 cm |
| Model Number | JB-33a |
| Voltage (V) | 220v |
| Power (W) | 1100w |
| Body Material | Other |
| Function | Energy Saver, Auto-Thermostat Control, Non-Stick Coating |
| Shape | Other |
| Lid Material | Other |
| Certification | CE |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product name | multi-functional pancake |
| power | 1100w |
| frequency | 50HZ |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.