Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 39 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, RoHS |
| Power (W) | 1100W |
| Function | Grilling, Sensor Cook |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.