Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 cm |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | High capacity |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | BL-8 Battery Only |
| Frequency Range | UV82 Li-ion Battery |
| Dimensions | UV82 BL-8 Battery |
| Model Number | BL-8 Baofeng UV82 Battery |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | UV-82 Enlarge Battery |
| Color | Black, Camouflage |
| Battery Capacity | 3800mAh |
| Battery Type | Li-ion Battery |
| Feature | Fast Shipping |
Instock
There are no reviews yet.