Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 59 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CB-25 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Barbecue Grill |
| Barbecue Grill | CB-25 |
| Air press | 2800P |
| Size | 30*30*49CM |
| Fuel | Gas |
| Weight | 9kg |
Instock
There are no reviews yet.