Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 200w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power | : 1000W |
| Capacity: | 15L |
Instock
There are no reviews yet.