Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.949 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Stew Soup, Stew, Fry, Pilaf, baby food, Temperature Changes, Lifting Heating Element, Reheat |
| Power | 1100-1300W, 1000w |
| Certification | none |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Functions | steam, fry, boil, stew, hot pot |
| Additional features | Anti-dry function |
| Rated voltage | 220V |
| Specifications | Non-stick black ceramic liner |
| Control method | Mechanical |
| Inner pot depth | 7cm |
| Features 1 | Double multifunctional electric pan |
| Features 2 | electric cooker |
| Features 3 | rice pans |
| Features 4 | rice cookers |
| Features 5 | rice cooker free shipping |
| Features 6 | Non-stick cookware for kitchen |
| Features 7 | multifunctional electric pan free shipping |
| Features 8 | Multi cooker |
| Features 9 | hot pot |
| Features 10 | kitchen pots |
Instock
There are no reviews yet.