Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 33 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cordless Electric Mop |
| Power (W) | <800W |
| Water Tank Capacity | 150ml |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Feature | Cordless |
| Voltage | Other |
| Usage Time | 60Mins |
| Certification | ce |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Colour | White/Dark Green |
| Charging Time | 4 Hours, 3-5 Hours |
| Size | 286*208*1122mm |
| Rated Voltage/rated Frequency | 7.4V/60Hz |
| Rated Power | 15w |
| Main Material | ABS/PC |
| Net Weight | 1.2kg |
| Battery Capacity | 2000mAH |
| Input Voltage | 100-240V |
Instock
There are no reviews yet.