Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 21 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Water Tank Capacity | 750ML |
| Power Type | Rechargeable |
| Feature | Cordless, LED Lighting |
| Usage Time | 60Mins |
| Certification | ce |
| Brand Name | hongjingyang |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 28W |
| Voltage (V) | 7.4V |
| Function | Wet And Dry |
| Battery capacity: | 2200mAh |
| Applicable area | 90-120 square meters |
Instock
There are no reviews yet.