Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 25 cm |
| Power (W) | <800W |
| Water Tank Capacity | 250ml |
| Power Type | Rechargeable |
| Feature | Cordless, LED Lighting |
| Voltage | 7.4V |
| Usage Time | 65Mins |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Line length | Wireless |
| Maximum noise | 60dB |
Instock
There are no reviews yet.